Call Us Free: 1-800-123-4567
Genel

Ukash Skype

Skype ülkemizde ve dünyada kullanımı olarak kullanılan internet üzerinde iletişim ve konuşma amaçlı araçlarından biridir. Mesajlaşma,Konuşma yazılımı olan bu programla, sevdiklerimizle sesli, görüntülü dilersek de yazılı olarak iletişim sağlayabiliyoruz.Özellikle Msn kapandıktan sonra skype aktif olarak kullanımaya başlandı.İnternet hayatımızın çok büyük ve önemli bir bölümüne yayılmış durumda .Yani elimiz, kolumuz. Bugün dünya ticaretinin tamamı hala internet aracılığıyla gerçekleştirilmekte.

Günümüzde o kadar büyük bir alana yayılmış durumda ki internet uzaktaki yakınlarımızı,ailemizi, ve uzakta bulunan sevdiklerimizi adeta yakın eden çok önemli bir araçtır. Uzağında bulunduğunuz bütün sevdiklerinizle bilgisayarınızdaki ufacık bir kamera ile skype üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz. Aradaki incecik bir monitör mesafesine kadar getirebildiğiniz sevdiklerinizle bu yüzyılın icadı olan internet ve internet üzerinde çalışan skype yardımıyla bir araya gelmenin avantajını ve mutluluğunu yaşayabiliyorsunuz.

Ev,iş veya her hangi bir internet bulunduğu noktadan telefonunuzun numarasını girerek kısa bir süre sonra içinde ülkemizin her hangi bir yerindeki arkadaşınızla, dostunuzla, arkadaşınız ya da aile bireylerinizle konuşma imkânına sahip olabiliyorsunuz. İlk görüşmenin ücretsiz gerçekleştirildiği Skype program yazılımcıları skype kullanıcıları için bu güzel jesti düşünmüş. Skype üzerinden gerçekleştirebileceğiniz diğer konuşmalarınızı da eğer Ukash kart sahibiyseniz Ukash kartınızla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ukash kart artık ülkemizin her bir noktasında alışveriş sitelerinde kullanılan en yaygın ön ödemeli kart sistemidir.. Her gün büyük değişikliklerin ve gelişmelerin olduğu skype programı ile sevdiklerinizle sorunsuz görüşmenin avantajını yaşamanız mümkün . Geniş ağ bağlantısı yardımıyla sevdiklerinizle sorunsuz ve kesintisiz görüşmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir Ukash kartınız varsa ve kabarık telefon faturaları belinizi büktüyse skype tam size göre bir program .Ukash kartınız yardımıyla çok daha uygun fiyatlarda hem de görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Özellike telefon konuşmalarında yaşanan sık sık iletişim kopukluğunu skype ve ukash yardımı ile çözebilirsiniz. Hele ki dünyanın çok uzak ülkelerindeyseniz ya da ulaşmaya çalıştığınız kişiler tabiri caizse Fizan’da sayılacak kadar uzaktaysa, telefonu düşürmek için saatlerce telefon başında zaman harcamak zorunda kalırsınız. Hatta telefon neredeyse kulağınıza yapışır. Telefonu düşürmeyi başardınız diyelim bu defada mesafe sorunu yüzünden sık sık bağlantı kesilir. Telefon konuşmanız yanlızca seslidir. Ihtimal yıllardır göremediğiniz bir arkadaşınızı ya da aylardır uzağında olduğunuz anne ,baba ya da kardeşlerinizi çok özlediniz.

Hemen bilgisayarınıza skype programını yükleyin. Ama güncellemeleri sakın ihmal etmeyin. Skype sitesindeki adımları eksiksiz ve doğru yerine getirebilecek herkesin çok kolay yükleyebileceği program yardımıyla sevdiklerinizle hem daha uzun süre hem çok çok daha ekonomik hem de görüntülü olarak konuşabilme imkânınız var. Skype programı kullanımı oldukça kolaydır sadece bir tuşla uygulama üzerinden tek tıkla gerçekleştirebileceğiniz görüntülü konuşma yardımıyla yılların özlemini giderebilirsiniz. Skype üzerinden gereken güncellemeyi yaptıktan sonra “telefonla ara” sekmesi yardımıyla görüntülü konuşmanızı uzun süre canlı olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tüm Avrupa’da ve Amerika’da en çok kullanılan program yurtdışında yaşayanlar için çok ekonomik ve avantajlı. Avrupa ve Amerika’da ki insanların başka internet programları varken Skype programı üzerinden konuşma yapmak istemelerinin en büyük nedeni telefon aracılığıyla hem ekonomik hem ses kalitesi yüksek bir görüşme yapıyor olabilmeleri. İnternet üzerinden yapılan görüntülü konuşmalarda özelikle ses de zaman zaman ses kesilmeleri ya da bağlantı kopmaları yaşanabiliyor. Oysa Skype programında ses telefonla desteklendiği için görüşme büyük bir kalite ilkesinde gerçekleşiyor.

Ukash kartı olanlar yaşadı çünkü bu avantajlı kart yardımıyla Ukash kart sahipleri normalinde altında ödeme gerçekleştirerek son derece ekonomik bir görüşme sağlayabiliyorlar. Cebinizde kartınız ya da paranız yok diye ailenize, sevdiklerinize ya da en sevdiğiniz arkadaşlarınıza hasret kalmaya artık son. Hayat şartları yüzünden herkesin bir yerlere savrulduğu bu zamanda hem sevdiklerinizden uzak da olup bir de onlardan haber alamamak boynunuzu bükmesin. Çünkü hayatımızda skype diye harika bir program var .

Bir önceki yazımız olan Ukash Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çıkış Yap