Call Us Free: 1-800-123-4567
Genel

Ukash Poker Siteleri

Ukash kartlar dünya genelinde bir çok mağaza,E-ticaret ve oyun sitesinde kullanılan bir ön ödemeli fiş yada sanal kredi kartı sistemidir.Ukash kullarak hiç bir kişisel bilgimizi kimse ile paylaşmadan çok hızlı bir şekilde intenet üzerinden alışveriş veya oyun sitelerinde kullanım yapabiliyoruz.Ukash kartlar,Online poker oyunlarında kullanımı ve popülaritesi oldukça hızlı bir şekilde artmaktadır.Bunun en önemli sebepleri anonim güvenli, emniyetli, anında tek bir çevrimiçi poker hesabınıza para yatırmak için kullanılması başlıca sebepleri arasındadır.

Ukash,poker kullanııcların her hangi bir mali ayrıntı ortaya koymak istemeyen kullanıcılar için mükkemel bir ödeme yöntemidir.Bu sistem ile hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi kullanmadan istediğiniz bir oyun sitesinden oyun oynayabiliyorsunuz.Ukash kartları oyun poker sitelerinde %25 oranlarında bonus olarakları ile kullabiliyorsunuz.Örnekğin elinizde 100 Euro değerinden bir ukash pin kodu olduğunda sizlere açılan bonus miktarı 125 euro değerindedir.

UKASH PARA YATIRMA SEÇENEKLERI VE BONUS OLANAKLARI

HAYIR.
POKER SITELERI
BONUS KODU
BONUS
GÖZDEN
1.
Titan Poker
tpf625
2000 $
2.
William Hill Poker
POB1250
£ 1250
3.
888 poker
POB888
888 $
4.
Party Poker
PO5000
500 $
5.
PokerStars
PSP10760
600 $

kash internet üzerinden kredi kartı ve kişisel bilgi kullanmadan her yaş grubu insanlar tarafından kullanılabilcek kadar kolay üretilmiş bir ön ödemeli kart sistemidir.Ukash kart ile kredi / banka kartı yok ve kötü kredi puanı nedeniyle kredi kartı alamayan müşteriler için hayat kurtarıcıdır.Ukash pin kodları tüm dünya genelinde geçerlidir.

Limited Smart Voucher İngiltere’de finansal kuruluşu tarafından üretilen bu kartlar Finansal Hizmetler Otoritesi (FSA) tarafından lisanslanmıştır ve denetlenmektedir.Sadece bu nedenle bile ukash sisteminin ne kadar güvenli olduğunu anlayabiliriz.
Özellikle Avustralya, İngiltere, Çin ve Güney Afrika gibi ülkelerde ukash sistemi yasalar tarafından korunmaktadır.

Ukash nasıl kullanılır

Ukash kullanmanın en büyük avantajlarından biri, sunduğu finansaldestek olmaktadır.Her hangi bir ukash bakiyesi almak için kredi kartı bilgilerinizi yada kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur.Ukash, bu nedenle, yüzde 100 anonim harcama sunmaktadır.Ödeme durumu insanların muhtıra yaşamlarında sıklıkla yaptığı işlemlerdir. Bireyler muhtıra yaşamlarında yaptıkları bu ödemeleri değişik seçenekler sayesinde kolaylıkla yapabilmektedir. Işaret çok tercih edilen tediye imkânlarından ilki akçe tediye sistemidir. Akçe tediye sistemi üyeler amaçlı işaret huzur tediye seçeneğidir. Çünkü yapılan işlemde verilen para yâda alınan üstü bilinir. Bireyler ne dek harcama yaptığını anında tespit değer ve cebinde olan para dek tediye yapmacık imkânın olduğunu bilmektedir. Öbür tediye sistemlerinde bu imkânda faydalanmak azıcık zordur.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber web ağı üstünde yapılan muamele çeşitliliği de artmıştır. Üyeler amaçlı sağlanan işaret kocaman imkânlardan biri web üstünde bir ürün ya da hizmete sahip olabilmektir. Bu olanak kişilere düzen üstünde hazırlanan e-ticaret sistemleri ile karşılığı tespit edilmiş tediye şekilleri ile ödenerek sahip olmayı sağlamaktadır.

İnternet üstünde yapılan ödemelerin kocaman çoğunluğu itibar kartı sistemi ile yapılmaktadır. Itibar kartı, tespit edilmiş bir limiti olan durağan numaralardan oluşan ve olmayan paranızı harcamanızı sağlayan bir sistemdir. Harcanan para ay bitiminde toplanarak sizlerden ödemesi alınmaktadır. Limiti çok yüksek itibar kartı kullanıcıların işaret çok karşılaştığı hususlardan biri de bu durumdur . Bireyler hesabını bilmeden yaptığı alışverişler bitiminde ay sonu geldiğinde kocaman sıkıntılar yaşamaktadır. Ek Olarak itibar kartının bilgilerinin durağan olması web ortamında paylaşıldığında oluşabilecek dolandırıcılık olaylarında kocaman sıkıntıların yaşanmasına neden olacaktır .

Ukash Poker Siteleri Listesi

Ukash bir popülerlik sayesinde, birçok online poker odaları Ukash ile mevduat kabul. İşte en iyi Ukash siteleri bazılarıdır.

  1. Poker Titan: Titan Poker, Ukash poker sitesi 2000 $ yüzde 200 yeni oyuncu bonusu sunuyor. Ayrıca, yeni oyuncular Titan Poker Yeni Mudi ‘Freeroll erişmek ve $ 10k büyük bir ödül havuzundan paylarını kapmak.
  2. Poker 888: 888 Poker ilk mevduat 400 $ bonus ve yüzde 100 güvenli kasiyer sunan heyecan verici bir online poker odasıdır.
  3. Poker Ladbrokes: Oyuncular kendi Ladbrokes hesaplarını fonlamak ve £ 25 bonus kapmak için Ukash kullanabilirsiniz.
Çıkış Yap