Call Us Free: 1-800-123-4567

Ukash Nedir

UKash Nedir?

ukash kartları, günümüzde Avrupa ’nın en çok kullandığı ön ödemeli karttır. Secure Trading, tarafından ödeme kabul eden nadir ödeme metodlarından birisidir. 128 Mbit ve 256 Mbit SSL şifreleme sayesinde, daha önce güvenliğiniz hiç bukadar artmamış olucak. Hızlı ve güvenli ödeme yapmanıza olanak sağlayan UKASH kartları, kredi kartı bilgilerinize, banka bilgilerinize yada kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymamaktadır.

Günümüzde en iyi ödeme sistemlerinin arasında yer alan  firmamız sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir İngiltere firması Smart Voucher Ltd. tarafından çıkartılan bu kartlar, tek kullanımlıktır, kimlik bilgilerinizi paylaşmanızı gerektirmez ve kesinlikle güvenlidir. ” UK Financial Services Authority (FSA)” denetimli bu şirket, İngiltere’de yerleşik ve Ukashkart larını dünyanın birçok yerine pazarlayan bir firmadır.

Satın almış olduğunuz Ukash kodlarının karşılıksız çıkma ihtimali yoktur. Bununla birlikte bu kodları kullanarak kimlik bilgilerinizi de gizlemiş olursunuz. Böylelikle hem harcayacağınız miktarı önceden belirleyerek satın almak ve kimlik bilgierinizi kimseyle paylaşmamak, Ukash’ı en güvenli ödeme yöntemi olarak öne çıkarmaktadır.

Müzik Oyun Alışveriş İletişim
Stella Bilet Dark Orbit Lily Allen Skype
BreakBeat Adventure Quest Cold Play Rebtel
R.U.T Ashen Empires Paul McCartney Voip Buster