Call Us Free: 1-800-123-4567
Genel

Ukash Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Ukash Alırken Nelere Dikkat EtmeliyimUkash uzun yıllardan beri başta avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada aktif olarak kullanılan bir ön ödemeli kart sistemi hatta ve hatta ön ödemeli kart sistemleri arasında en çok kullanılanı ve en kalitelisi rahatlıkla diyebiliriz.Ukash kart son yıllarda ülkemizde özellikle bahis ve alışveriş sitelerinde daha çok kullanılmaya başlandı.Özellike kredi kartı bilgilerinin bir çok web sitesinden çalınmasından dolayı ukash kart kullanımı oldukça fazla artmıştır.Ukash bildiğiniz gibi kredi kartı kullanmadan internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların %100 güvenli alışveriş yapmasına olanak sağlayan internet üzerinde sanal kredi kartı gibi çalışmaktadır.Ukash kullanıcıları güvenli ve rahat internet üzerinden alışveriş yapabiliyorlar.Size verilen 19 haneli dijital şifreniz her yerde para yerini geçmektedir ve işin en güzel yanı anında nakit paraya çevirebiliyor olmanızdır.Peki ukash ülkemizde bu kadar yaygın ise bu kartlarını nasıl kullabiliriz?Nerelerden alınırken güvenli olmalıdır.

Öncelikle şunu vurgulamak isterim ukash kart alırken mutlaka sabit bir cep telefonu olan belli bir adresi olan siteleri tercih etmeniz gereklidir.Ukashkartal.gen.tr ekibi olarak ukash sektöründe toplam 100 adet web sitesi ve AYNI sabit telefon numarısı.Msn Adresi ve diğer bilgiler ile aktif olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz.Bizim için sadece satış değil müşterilerimize her an her dakka cevap vermek en önemli konulardan biridir.Ukash Kartınızı alırken sizden kart paket tutarını ve birkaç bilginizi talep eden temsilciler haricinde sizden başka bir şey talep eden kimse yoktur. Temsilcilerin de size form doldurtmasına gerek yoktur. Güvenlik açısından kart alırken bunlara dikkat edilmelidir.Ukash kart kullanırken bir diğer önemli lonu size verilen 19 haneli dijital şifrenizin kimse ile paylaşmamanızdır.Çoğu yeni ukash kullanıcısı bu şekilde dolandırılabiliyor.Bizlerden almış olduğunuz ukash pin kodu sizin yatırmış olduğunuz nakit para değerindedir ve sizden başka bir kişiye verdiğiniz taktirde bu parayı kullabilir.Ukash Kartıyla hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ukash Kartın amacı insanlara avantaj sağlamaktır. Bu yüzden diğer ödeme şekillerinden çok farklı yönleri bulunmaktadır.

Ukash kart alımlarınızda mutlak önce sabit numarası olan şirketi telefonlarından bir kez aramanızda çok büyük yarar vardır.

Bir önceki yazımız olan TempoBet Ukash para çekme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çıkış Yap