Call Us Free: 1-800-123-4567
Genel

SİBEL İLAÇLAMA İLE RÖPORTAJ

Merhaba, sektörün öncü firmasınız. Öncelikle bu kadar çok ilaçlama firması rakibiniz varken nasıl sektörde lider firma oldunuz?

  • Merhaba, sorunuz için teşekkür ederim. Evet, sektörde lideriz. Lider olmamızın en önemli sebebi sizin sorduğunuz sorunun içinde mevcut. Daha en başta sektörün öncü firmasısınız dediniz. Evet, sektörün öncü firmasıyız ve bu öncülüğümüz sayesinde lider firma olabildik. Bugüne kadar birçok yeniliği sektöre biz getirdik, yüzden herkes bizi takip etti. Bütün yeniliklerde bizim imzamız olduğu için haliyle insanlar da bizi tercih etti. Lider firma olmamızda en önemli sebeplerden birisi de %100 müşteri memnuniyetine çok önem veriyor olmamızdır. Bizden hizmet alan müşteriler mutlaka bir eş, dost veya yakınına da bizi tavsiye etti ve bu sayede biz büyüdük. Biz büyüdükçe sektör de büyüdü. Ancak bu öncülüğümüz ve lider firma olma özelliğimiz her zaman devam etti.

İlaçlama hizmetini sizden en çok kimler talep ediyor?

  • Aslında tam net bir şey söylemek zor, çünkü hemen hemen her türlü insan tipolojisi bizden hizmet talep etmektedir. Bu sektör o kadar çok insana hitap ediyor ki şu sosyal katmandan daha çok, şundan daha az talep alıyoruz demek çok zor. Biz nereye hizmet götürüyorsak hemen karşılık buluyoruz. Telefonlarımız gece gündüz kilitlenmiş bir şekilde çağrı alıyor.

En çok ne tür yerlere, mekanlara hizmet veriyorsunuz?

  • Bu sorunuzun cevabı da bir önceki sorunuzun cevabıyla çok benzer. Biz,İlaçlama olarak hizmet verdiğimiz mekanları sıralayacak olursak: evler, iş yerleri, tarlalar, bahçeler, açık veya kapalı alanlar vs.

Bir önceki yazımız olan Ukash Skype başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çıkış Yap