Call Us Free: 1-800-123-4567
Genel

PAYSAFE KART FİYATLARI ?

PAYSAFE ile artık güvenli bir şekilde internet üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda size gerekli bilgileri canlı yardıma girerek öğrenebilirsiniz.

Müzik Oyun Alışveriş İletişim
Stella Bilet Dark Orbit Lily Allen Skype
BreakBeat Adventure Quest Cold Play Rebtel
R.U.T Ashen Empires Paul McCartney Voip Buster

Kredi Kartı yerine geçen Ukash ile internette güvenli alışverişler yapılmaktadır..

Ukash Kart, internetteki bu güvenli alışverişlere çare olarak biz net kullanıcılarını da rahatlamış bulunmaktadır. Ukash sitelerinden ukashpay.com sitesinde bu konu hakkında detaylı bilgiler bulunmakta olup site operatörleri tarafından ziyaretçilere ukash canlı yardım msn bağlantısı ile gerekli bilgiler verilmektedir.

Sitemizden yaptığınız alımlardan sonra güvenle ukash kartınızın limiti kadar harcama yapabilirsiniz. Alışverişin zevkli ve tedirginlik hissetmeden yapılması ön ödemeli kart olan, ukash sayesinde kredi kartı bilgilerinizi vermeden kolayca gerçekleşmektedir.

www.ukashpay.com ukash sitesi ziyaretçilerine internet dolandırıcılıkları hakkında da detaylı bilgiler vererek ukash almak için internet ortamında arama yapan ziyaretçilerine ne derece önem verdiğini göstermektedir.

Sizler de internet ortamında güvenli alışverişler yapmak isterseniz en yakın zamanda ukashpay.com sitesine gelerek operatörlerimizden ukash kartları isteyiniz..

Ukash Kart ile güvenli alışverişler….

Bir önceki yazımız olan Metin2 Ukash başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çıkış Yap