Call Us Free: 1-800-123-4567
Genel

Facebook İçin Ukash Uygulamaları

İnternet üzernden her geçen gün ülkemizde daha çok talep gören ukash sistemi şuanda Dünyanın en güvenli para trasferi yada güvenli alışveriş sistemi olarak kabul görmektedir.Bunu almış olduğu bir çok ödülden ve Facebook firma olarak bütün sistemlerinin satışı ukash geçirmesinden de anlayabiliriz.En son yapılan güncelleme ile facebook oyunları arasında en popüler olan Poker ve chip alım ve satışlarını ukash sistemi ile yapabiliyorsunuz.Ayrıca bazı facebook uygulamalarında ukash kullanıcılarına bonus olanaklarıda verilmektedir.

Özellikle facebook poker oyunlarında chip alımı ve satışı oldukça sıkınıtı bir durumdur.Son güncelleme ile birlikte artık bu uygulamalarda almış olduğunuz ukash pin kodları kullabiliyorsunuz.Önceden bir chip alımı ve bozdurulması saatler alırken artık bu işlemleri kısa bir süre içinde ukash sistemi ile yapabiliyorsunuz.Facebook uygulamalarında ödeme seçeneği olarak busistemi kullandığınızda güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirme imkânına sahip olabiliyorunuz. Facebook satışını yaptığı uygulamalardan kolaylıkla yararlanabilmek adına bu kartlar tercih edilen yöntemler arasındadır. Sistemin güvenli oluşunun da tercihi arttırdığı bilinmektedir. Bugün birçok Facebook kullanıcısına çeşitli olanaklar sunansistem, tercih edilme sayısını her geçen gün artırarak güvenli alışverişin sinyallerini veriyor.

Diğer bir Facebook uygulaması için Facebook üzerinden en çok oynanan oyunlardan biri olan FishVille oyunudur.Bu uygulamada bizden almış olduğunu ukash kartları kullabiliyorsunuz.Bunlarında haricinden ukash kallabilceiğiniz oyunlar arasında Bubble Safari, CastleVille,  ChefVille, Citizen, GrimCityVille, 2Fashion Designer, GoSlots, HiddenChronicles, JamJamKingdomQuest, Knights of theRose, Legends: Rise of a Hero, Mini Putt Park, RubberTacos, RubyBlast, Slingo, Sports Casino, TheVille, Zynga, Farm Ville gibi oyunları ücretsiz kullanma imkanına da sahipsiniz. Kartınızı kullanarak yaptığınız şey daha da avantajlı konuma geçmektir.

Bir önceki yazımız olan Ukash Poker Siteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çıkış Yap