Call Us Free: 1-800-123-4567
Genel

Ataşehirde Böcek İlaçlama Hizmeti

Ataşehir hem nüfusunun hem de iş yerlerinin yoğunluğu ile İstanbul’un gözde ilçelerinden biridir. Birçok sektörün bulunduğu ilçede ilaçlama hizmetleri de bu yoğunluğa bağlı olarak artmıştır.

Ataşehir böcek ilaçlama firmamız haşerelere karşı en etkin korumayı, en nitelikli ilaçlarımız ve alanında uzman kadromuz sayesinde sizlere sağlamaktadır.

 

İlaçlama Uygulamalarımız

İlaçlama uygulamalarımız en modern ve en gelişmiş teknikler ile yapılmaktadır. Bu yöntemler:

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokusuz İlaçlama ve Kokusuz İlaçlama

 

İlaçlama yaptığımız haşereler:

Firmamız onlarca türden haşere ile en garantili şekilde mücadele eden bir firmadır. Özellikle, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, fare türleri, sinek türleri, karınca, uyuz böceği, karafatma, kakalak, top böceği, tahtakurdu, bit, kulağakaçan, danaburnu, örümcek, çıyan, akrep, yılan, kırkayak, kertenkele, sümüklü böcek, halı böceği, mayt, akar, mite, tatarcık, tespih böceği, çekirge, güve…

Bizlere ulaşmak ve haşerelerinizden tamamen kurtulmak için çağrı merkezlerimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz talep formumuzu doldurup bizim sizi aramamızı da sağlayabilirsiniz. En ekonomik ve garantili ilaçlama hizmetine en hızlı şekilde bizimle ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Raylı Dolabın Yararları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Çıkış Yap